SEGMENTY RYNKU

Segment medyczny

Od kilkudziesięciu lat obsługujemy placówki służby zdrowia. Nasze doświadczenia z Klientem pozwalają precyzyjnie dopasować ofertę.   Staramy (...)

Segment HoReCa

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie we współpracy z renomowanymi hotelami w Polsce.   W naszym portfelu Klientów znajdują się (...)

Segment odzieży roboczej

Jest to najbardziej perspektywiczny segment rynku w Polsce w branży pralniczej. Swoje usługi pralnicze oferujemy (...)

NASZE PRODUKTY

Kompleksowe usługi pralnicze

Jakość usług to nasz priorytet Posiadamy wieloletnie doświadczenia w świadczeniu kompleksowych usług pralniczych. Przez cały ten (...)

Rental bielizny szpitalnej i odzieży personelu medycznego

Jakość usług to nasz priorytet W naszej ofercie dysponujemy pełnym asortymentem bielizny pościelowej oraz operacyjnej (barierowej), (...)

Rental odzieży roboczej

Posiadamy pełen asortyment odzieży roboczej dedykowanej użytkownikom z różnych branż działających na rynku

Rental tekstyliów hotelowych

Jakość usług to nasz priorytet W naszej ofercie dysponujemy pełnym asortymentem bielizny pościelowej, gastronomicznej i frotte. Współpracujemy (...)

Szafy vendingowe

Jest to system automatycznego wydawania i zwrotu odzieży ochronnej. Stanowi kompleksowe narzędzie zarządzające obrotem odzieży. (...)

Komory Ozonowe

Innowacyjny system oczyszczający z zastosowaniem ozonu. Stosowany ozon jest gazem , dlatego przenikając nawet w (...)

Specjalistyczne Usługi Czystościowe

Specjalistyczne usługi czystościowe : Technologia czyszczenia suchym lodem Innowacyjna metoda mycia powierzchni szklanych Prace czystościowe na wysokościach Usługi utrzymania (...)

Maty Logo

Oferowane przez nas produkty służą jako innowacyjny sposób na promocję Państwa firmy, zapewniając wzrost efektywności (...)