W dniach 20-23 kwietnia 2017r w Hotelu Gołębiewskim w Wiśle uczestniczyliśmy w jednym z największych wydarzeń w Polsce poświęconym problemom epidemiologii zakażeń szpitalnych.

Konferencja Naukowo-Szkoleniowa zgromadziła setki osób , które przyjechały zapoznać się m.in. z prewencją zakażeń oraz sposobami kontroli zakażeń szpitalnych.  Jako jedni ze sponsorów wspierających Konferencję mięliśmy możliwość przedstawienia naszych usług oraz produktów przybyłym na Konferencję Uczestnikom. Oprócz usług pralniczych, które są filarem naszej działalności i wyróżniają się najwyższą jakością, przedstawiliśmy również nasze priorytetowe produkty typu automaty wendingowe oraz komory ozonowe.

Produkty cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem Gości odwiedzających nasze stoisko. Obecni na stoisku specjaliści  zapoznawali uczestników z zasadami użytkowania i zastosowania prezentowanych urządzeń.

Jubileuszowa XX Konferencja Naukowo-Szkoleniowa była dobrym miejscem do wymiany doświadczeń, nawiązania nowych kontaktów oraz przedstawienia kompleksowej oferty Grupy Kapitałowej Hollywood.