HOLLYWOOD S.A. jest jednostką dominującą w Grupie Kapitałowej Hollywood. Grupa Kapitałowa posiada strukturę holdingową, w której Hollywood S.A. prowadzi działalność za pośrednictwem spółek zależnych.

Spółki wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Hollywood zarządzają wysoko wykwalifikowanymi zespołami doświadczonych specjalistów działających w różnych segmentach branży usług pralniczych oraz wynajmu odzieży roboczej i bielizny pościelowej, a także innego asortymentu tekstylnego.

Działalność została zapoczątkowana w 1995 rok, przez założyciela firmy Adama Konieczkowskiego. Od początku jej funkcjonowania budowana była więź z klientami, którzy są dla firmy najwyższą wartością. Zespół ludzi pracujących z pasją i zaangażowaniem, oraz nowoczesne technologie i fachowa obsługa zaowocowały uznaniem klientów.

Poszczególne Spółki z Grupy świadczą usługi komplementarne, dzięki temu realizowane są kontrakty o dużym stopniu złożoności, wysokich wymaganiach jakościowych i terminowych oraz kontrakty dające szanse uzyskania wyższych rentowności.
Wszystkie usługi wykonywane są w oparciu o najnowocześniejsze technologie z wykorzystaniem środków i urządzeń przyjaznych środowisku. Większość czynności składających się na procesy technologiczne prania wykonywanych jest automatycznie, a udział czynnika ludzkiego ograniczony został do niezbędnego minimum.

Zainstalowane urządzenia oraz czuwający nad nimi zintegrowany system komputerowy, dają gwarancję powtarzalności produkcyjnej na stale wysokim poziomie jakościowym.

Wszystko to sprawia, że utrzymujemy pozycję lidera w branży serwisowania i wynajmu tekstyliów, zarówno w zakresie stosowanych technologii, wielkości produkcji oraz jakości świadczonych usług.